10 Haziran 2020 Çarşamba İstanbul II. Altılı Tahminleri | At Yarışı Tahminleri

10-haziran-2020-çarşamba-istanbul-at-yarisi-tahminleri
10 Haziran 2020 Çarşamba  İstanbul II. Altılı Tahminleri | At Yarışı Tahminleri


Uzun bir aranın ardından altılı ganyan heyecanı ile tekrardan tahminlerimize başlamanın heyecanı içerisindeyiz.Bu yayınımızda sizlere 10 Haziran 2020 Çarşamba İstanbul II. Altılı Ganyan Tahminlerini veriyor olacağız. Uzun zamandır koşmayan atların varlığı ve her şeyin sil baştan başlıyor olmasından dolayı ilk 3-4 haftalık süreçte sürpriz sonuçlar çıkacağı gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Bu süreçlerde ciddi yüksek ikramiyeler kazanılması da olası görünüyor. Kuponlarınızı oluştururken fazla açılmamaya özen göstermeniz bütçeniz için iyi olabilir. Altılı tahminleri ile sizlere her zaman destek olmaya hazırız. Sizlere vereceğimiz ücretsiz at yarışı tahminleri ile kurgularınıza yardımcı olmaya çalışacağız. İşte karşınızda 10 Haziran 2020 Çarşamba İstanbul II. Altılı Tahminleri;Günün Bankosu Adayı:

*** CALL TO VİCTORY (3): Günün 8. koşusunda saat 17:00 da koşulacak 3 yaşlı İngilizlerin mücadelesinde güncel form,performans olarak rakiplerinden bir kaç adım önde gördüğüm Call To Victory (3) isimli safkanı günün BANKOSU adayı olarak veriyoruz.En ciddi rakibinin ise sadece Alihan (1) olacağı görüşündeyiz,farklı kurgular deneyen yarış severler bu ismi de değerlendirebilir. 
Günün Bombası Adayı:

***FEYMAN ABİ (4): Yine 8. koşuda 3 yaşlı İngilizlerin mücadelesinde tatlı bir sürprize imza atabilecek durumda görünen bu safkan idman pistinin de iyileri arasında. En ciddi rakipleri Call To Victory ve Aihanı atlayabilirse günün tatlı sürprizine imza atabilir.

10 Haziran 2020 Çarşamba İstanbul II. Altılı Tahminimiz:


10-haziran-2020-çarşamba-istanbul-at-yarisi-tahminleri
10 Haziran 2020 Çarşamba  İstanbul II. Altılı Tahminleri | At Yarışı Tahminleri 

İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYARAK DA 10 HAZİRAN 2020 İSTANBUL I. ALTILI TAHMİNLERİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ >>
Not: Her kuponun tutmayacağı gerçeğini de göz önüne alarak kupon oluşturmanızı tavsiye ederiz. Sizin için en güzel kupon her zaman kendi oluşturduğunuz kupondur.

Bol şanslar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar

close